Kalite Politikamız

İşimizi, “İlk Günkü Fabrika Değerlerinde” kalite yönetim sistemlerimize bağlı olarak her seferinde aynı kalitede iş üreterek, işletmemizden her koşulda müşterilerin memnun ayrılmasını sağlamak bizim ana felsefemizdir.

İşi söz verilen zamanda teslim ederek ve yapılan işin arkasında durarak yaptığımız anketlerde müşterilerimiz tarafından bize sunulan “ kaliteli, güvenilir ve iyi hizmet ” payelerini sürdürmektir.

GMY çatısının sağladığı teknolojik desteğin yanı sıra; işimizden aldığımızı işimize yatırım yaparak Dünya’da sektörümüz ile ilgili en son gelişme ve teknolojik makine parkuru ile gelişimimizin sürekliliğini sağlamaktır.

Teknolojik makine parkurumuza yaptığımız yatırımı, çalışanlarımıza yapmazsak hiç bir değer ifade etmiyor. Yatırımlarımıza değer katan, yöneten, kaliteli iş üretimini sağlayan çalışanlarımızdır. Biz bu gücü çalışanlarımızın “usta ellerinden” alıyoruz. Ve usta ellere GMY bünyesinden ve danışmanlık firmamızdan aldığımız süreç ve eğitimlerle gelişiminin sürekliliğini sağlamaktır.