01.06.1975 yılında sektörde temellerini atan firmamız 1987 yılında Çetin Motor ismi ile sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Günümüzün rekabet koşullarında lider konumunu sürdürmesinin arkasındaki gerçeklik müşterilerimizle yapılan anket sonuçlarında gizlidir.

Çalıştığımız Müşterilerimizle GMY bünyesinde yapılan anket sonuçlarında; “Çetin Motor” ismi “KALİTE, GÜVEN ve İYİ HİZMET” ile bütünleştirmeleri bize onur verdiği gibi bizden beklentilerini yüksek tutmamız gerekli olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Çetin Motor; Gelişmiş Motor Yenileme ( GMY ) şirketi ile Türkiye genelinde 31 ilde 41 firma ile birlikte hizmet veren güçlü bir ağın temsilcidir.

İşini sistemli yapan ve 1997 yılından beri TSE 11954 belgesi, 2008 yılından itibaren de ISO 9001:2000 Kalite Standart belgesi ile hizmet anlayışını standart hale getirmiştir.

Dünya standartlarındaki teknolojik makine parkuru ile arızayı iyi tespit edebilme, hızlı ve hata oranını “0” ‘a indirgeyerek yapar.
Tüm motorların ve yeni üretilen motorların teknik değerleri ve revizyon ölçülerine sahip olması nedeni ile  “Motorların fabrika çıkış değerleri”  ile yapılmasını sağlayarak motorun ilk günkü gibi “GÜVENLİ” işlemesini sağlar.

İşinde deneyimli, işin içinden yetişmiş “usta ellerle” bilgili çalışanlarımızın oluşturduğu tecrübeli ekibimiz, bağlı olduğumuz GMY şirketimiz tarafından teknik destek eğitimleri ile sürekli kendimizi yenilemekteyiz.

Çetin Motor bünyesinde yapılan motorlar 1 yıl 100.000 km garantili olup, GMY anlaşmalı servislerde Türkiye genelindeki servis ağında bu garanti geçerlidir.

İş anlayışımız ve iş ahlakımız; yaptığımız işi kaliteli yaparak motoru, “ilk günkü fabrika değerleri” ile teslim etmek ve yaptığımız işin yıllarca kullanılacak kalitede yapmaktır.

Tüm bunlar bizi “farklı ve güçlü”kılan etkenlerle, işimize gösterdiğimiz özen ve ciddi yaptığımızın göstergeleridir.

 

Vizyonumuz

Değerlerimize bağlı kalarak Türkiye’de “Sektörümüzde Yol Gösterici Lider” bir marka Olmak

 

Misyonumuz

İşimizi, “İlk Günkü Fabrika Değerlerinde” üreterek farklılığının ışığı ile Müşterilerimizin Kaliteli Hizmet almasına aracılık etmek