GMY – FIRM

GMY Kimdir?

GMY ‘Motor Yenileme Sektörü’nde Dünya’nın önde gelen otomobil üreticilerinin know-how içeren uygulama tekniklerini ve yüksek teknoloji malzeme ve ekipmanlarını Türkiye’ye getiren ve bunları kurumsal hizmet standartları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile tüketiciye sunmayı amaçlayan bir Türk franchising markasıdır.

GMY’nin kurulumu 2003 yılına dayanmaktadır. 2003 yılında Tofaş Satış Sonrası Hizmetler biriminde motor yenileme firmalarının standardizasyonu amaçlı başlatılan proje, 2004 yılında Otoyol Iveco tarafından da destek görmüş, iki firmanın ortak girişimi ile 2004 yılında Türkiye’nin 10 ilinde üstün nitelikte motor yenileme firmaları yapılandırılmıştır.

GMY servis konsepti; koşulsuz müşteri memnuniyeti, ülke genelinde garanti, her noktada standart hizmet, ekonomiklik, hızlılık ve teknik destek prensiplerine dayanır. Hizmette bir motorun yenileme işleminin karadüzen metotlara göre daha bilimsel, daha hızlı, motorun orjinal fabrika üretim spekleri de gözönüne alınarak orjinal kalitesinde yapılması hedeflenir.

FIRM Kimdir?

1958 yılında Viyana’da kurulmuş olan FIRM (Avrupa Motor Yenilemeciler Federasyonu), 10 ülkede 1.000’den fazla motor yenileme firmasının çatı organizasyonudur.

Şu an merkezi Brüksel’de olan FIRM, Avrupa Birliği ve uluslararası
politikaların gözlemlenmesi ve yeni belirlenecek olan yürütmeliklerin şekillendirilmesi konularında, Avrupa’nın diğer önde gelen CLEPA, AERA, FIGIEFA gibi organizasyonları ile birlikte aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Çetin Motor Yenileme GMY bayisi olarak FIRM’in bir parçası olmaktan, motor yenilemecilerin Avrupa Birliği’nde şehrimizi, şehrimizde Avrupa’yı temsil etmekten gurur duymaktayız.

Başa dön